Op 3 december 2025 is er een dorpsavond in het Dorpshuis. De avond begint om 20:00 uur, inloop on 19:30 uur. Onderwerpen o.a. Bosbergschool en Hertenkamp
Voor het terrein van het voormalige tuincentrum van Karel Hendriksen heeft Tettero Bouw en Projectontwikkeling BV een plan ontwikkeld voor de bouw van 18 woningen. Het plan dat is ontworpen door architectenbureau Lengkeek, bestaat uit 8 twee-onder-een-kapwoningen, 5 patiowoningen en 5 rijwoningen. De woningen liggen aan een plantsoen, vergelijkbaar met het Vierkantje en het Rondje.
De bouw is medio 2021 begonnen en wordt in de tweede helft van 2022 opgeleverd.
Gekozen is voor een soort jaren-30-stijl van middenstandswoningen uit de vorige eeuw. Dit zou moeten aansluiten bij de bestaande nabijgelegen bebouwing en het dorpse karakter.
Op 3 juli 2018 was er een goed bezochte informatieavond, georganiseerd door de projectontwikkelaar Terreroo, het architectenbureau Lengkeek en de Gemeente De Bilt.
Op 3 december 2025 is er een dorpsavond in het Dorpshuis. De avond begint om 20:00 uur, inloop on 19:30 uur. Onderwerpen o.a. Bosbergschool en Hertenkamp
De jaarlijkse biologische plantenmarkt op 16 mei werd weer goed bezocht.
Verslag van de dorpsavond op 23 april 2025 in het Dorpshuis.
Op 23 april 2025 is er een dorpsavond in het Dorpshuis. De avond begint om 20:00 uur, inloop on 19:30 uur. Eén van de onderwerpen is Vliegveld Hilversum